CW Enerji, sürdürülebilir bir gelecek için bir anlaşma daha imzaladı. Firma, Ayranpınar şirketi ile arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 3.050.000,00 USD tutarında bir sözleşme imzaladı.

Nova-C: Ay'a inen ilk özel uzay aracı Nova-C: Ay'a inen ilk özel uzay aracı

Anlaşmanın Detayları

Antalya’da, 19.01.2024 tarihinde gerçekleşen anlaşma, CW Enerji’nin sürdürülebilir enerji sektöründeki güçlü anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, konu hakkında yaptığı açıklamada, güneş enerjisi sektöründe güçlü anlaşmalara imza atmaya devam ettiklerini belirtti.

Yüksek Kalite Anlayışı

Yılmaz, “Kurulduğumuz günden bu yana büyüme odaklı yaklaşımımız, yüksek kalite anlayışımız ve yüksek teknolojiye sahip üretimimiz ile çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan bir firmayız ve bununla gurur duyuyoruz. Amacımız güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmak. Yaptığımız her bir anlaşma ile de hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi