CW Enerji, hem ülkemizde hem de dünyanın dört bir yanında düzenlenen fuarlarda adeta gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Şirket, 14-15 Mayıs tarihleri arasında Teksas Houston George R. Brown Convention Center’da ve 15-17 Mayıs tarihleri arasında 17. Azerbaycan Uluslararası Tarım Fuarı’nda yer aldı.

Fuarlarda Ürünlerini Sergileyen CW Enerji

CW Enerji, son teknoloji ile geliştirdiği ürünlerini bu iki fuarda sergiledi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdikleri ürünleri katılımcılarla bir araya getirdiklerini belirtti.

Fuarlarda Sektör Gelişmelerini Takip Etme ve Ürünlerini Tanıtma İmkanı

Sarvan, Türkiye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde sektörleri ile ilgili olan etkinliklerde aktif olarak yer almaya özen gösterdiklerini ifade etti. Fuarlarda hem sektördeki gelişmeleri yakından görüyorlar hem de ürünlerini katılımcılara tanıtma imkanı buluyorlar.

Dünyanın Birçok Ülkesinden Gelen Ziyaretçilerle Bir Araya Gelme

Her fuarda olduğu gibi bu fuarlarda da mevcut ve potansiyel müşterileri ile çeşitli görüşmeler yapma şansı yakaladıklarını ifade eden Sarvan, fuarlarda dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçilerle bir araya geldiklerini ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

Zengin toprakların fakir bekçileri olan köylümüzün yanındayız Zengin toprakların fakir bekçileri olan köylümüzün yanındayız

Yerli ve Milli Güneş Panellerini Sergileme

Sarvan, fuarlarda ziyaretçilere güneş enerjisi çözümleri, yeni teknolojileri ve sürdürülebilir enerji projeleri hakkında bilgiler verdiklerini dile getirdi. Fuarlarda yerli ve milli olan güneş panellerini sergilediklerini belirtti. CW Enerji olarak, Türkiye’de üretilen ürünlerin dünya pazarında yer alabileceğini gösteriyorlar ve bununla gurur duyuyorla

Kaynak: CW Enerji/ Bülten