CW Enerji, Amerika’nın San Diego kentinde düzenlenen Intersolar North America Fuarı’nda yerli ve milli ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, fuarın önemini ve firma olarak katılımlarını vurguladı.

Bitlis'teki Uzay Meraklıları Güneş Patlamalarını Bekliyor Bitlis'teki Uzay Meraklıları Güneş Patlamalarını Bekliyor

Yerli ve Milli Güneş Panelleri Tanıtıldı

Sarvan, “Fuarda yerli ve milli olan güneş panellerimizi tanıttık. Yüksek verimli güneş panellerimizle Amerika pazarına da ürünlerimizi tanıtıyoruz ve bununla gurur duyuyoruz” dedi. Fuarın, sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etme ve kendilerini tanıtma fırsatı sunduğunu belirtti.

Farklı Ülkelerden Ziyaretçilerle İş Bağlantıları Kuruldu

Fuarda, yerli ve milli ürünlerini ziyaretçilerle bir araya getirdiklerini ifade eden Sarvan, alanında uzman ekipleri ile birlikte farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerle yeni iş bağlantıları kurma şansı yakaladıklarını kaydetti.

Yenilikçi Çözümler Dünya Genelinde Paylaşıldı

Sarvan, “Fuarlar, global ölçekte bağlantılar kurma ve yeni imkanlar oluşturmak adına önemli bir yere sahip. Bu nedenle fuarlar aracılığıyla yenilikçi çözümlerimizi dünya genelinde paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Otel Ekipmanları Fuarı’nda da Katılım Sağlandı

Öte yandan, 16-19 Ocak tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde düzenlenen ‘Otel Ekipmanları Fuarı’na da katılım sağladıklarını belirten Tarık Sarvan, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdikleri ürünleri sergilediklerini ve otellere yönelik ürünlerle fark oluşturduklarını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi