2024 Polis Tayinleri Ne Zaman Yapılacak? Polis Tayinleri Açıklandı mı? 2024 Polis Tayinleri Ne Zaman Yapılacak? Polis Tayinleri Açıklandı mı?

TBMM'nin 104. açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'un ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyon sonrasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel bir araya geldi ve birlikte çay içtiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM resepsiyonunda görüştü

Resepsiyon sonrasında yaşanan buluşmayı aktaran CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 'Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş'un yanı sıra birçok grup başkan vekili ve milletvekilinin bulunduğu bir ortamdaydık. Meclis Başkanı ile bayramlaştık, el sıkıştık. 'Nasılsınız?' diye sordu, 'daha iyiyim' dedim. Sonrasında beni yanına çağırarak oturttu ve birlikte çay içtik. Siyasette tartışma olabilir ama her zaman diyalog önemlidir. Biz yerelde güçlüyüz, ancak ülkenin ve insanların sorunlarını ancak konuşarak çözebiliriz' diye konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM resepsiyonunda görüştü

Nezaket ve Müzakere Çağrısı

Özel, siyasetin zaman zaman tartışma gerektirebileceğini ancak nezaket ve müzakerenin asla terk edilmemesi gerektiğini vurguladı. Özellikle seçim öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kavga etmek yerine, emeklilerin ve yoksulların sorunlarını dile getirdiklerini ve gerçek sorunları konuştuklarını belirtti. Muhalefetin sert eleştirilerini yapacaklarını ancak nezaket ve müzakerenin de her zaman ön planda olacağını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi