CHP'de devir teslim töreni için son 2 gün CHP'de devir teslim töreni için son 2 gün

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'nin başkenti Washington DC'ye gitti. Türkiye'yi temsilen giden heyeti Andrews Askeri Hava Üssü'nde TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Sedat Önal, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ve diğer ilgililer karşıladı.

A W243499 08 Result

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da Washington'a geldi.

A W243499 05 Result

NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi çerçevesinde devlet ve hükümet başkanları toplantısına katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün NATO'nun 75. Yıl Anma Etkinliği'ne de iştirak edecek. Ayrıca Erdoğan'ın bazı devlet ve hükûmet başkanlarıyla ikili görüşmeler gerçekleştirmesi bekleniyor.

A W243499 02 Result

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esad açıklaması: Davetimiz her an olabilir Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esad açıklaması: Davetimiz her an olabilir

Kaynak: İHA