Avcılar'da geçtiğimiz pazar günü Ambarlı Mahallesi Öğretmenler Caddesi'nde bulunan 8 katlı bir apartmanda yaşanan olayda, kendisinden haber alınamayan emekli öğretmenin dairesinde atık giysi dolu çöp evde cansız bedeni bulundu.

Polis memuru hayatını kaybetti Polis memuru hayatını kaybetti

Emekli öğretmen Hasan Ergin'in yakınları, kendisinden haber alamayınca endişelenerek bina yönetimine başvuruda bulundu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Apartmanın ikinci katındaki daireye gelen ekipler, kötü koku ve atık giysilerle dolu bir ortamla karşılaştı. Kapı kilidi itfaiye ekipleri tarafından kırılarak içeri girilen dairede, atık giysilerin tavana kadar doldurduğu bir çöp ev ortaya çıktı.

Yaşlı Adamın Cansız Bedeni Atık Giysiler Arasında Bulundu

Çöp evde yapılan araştırmada, yaşlı adamın cansız bedeni atık giysilerin arasında bulundu. Daha sonra aile üyeleri tarafından ihbar edilen durum üzerine tekrar olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri, yaşlı adamın cansız bedenini giysilerin arasından çıkardı. Ceset, Adli Tıp Morgu'na götürülerek detaylı inceleme için teslim edildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, emekli öğretmenin neden atık giysilerle dolu bir çöp evde yaşadığı ve ölüm sebebiyle ilgili detaylı incelemeler devam ediyor.

Kaynak: İHA