Metafizik Uzmanı olarak tanınan Pelin Hürman, katıldığı bir programda gerçekleştirdiği “Cin çıkarma seansı” ile gündeme gelmişti. Şimdi ise son haliyle tekrar gündemde.

Cinci Hoca Donat Pelin Hürman'ın Son Hali Sosyal Medyayı Salladı 1 (1)

Pelin Hürman’ın Gündem Olan ‘Donat’ Sözleri

Beyaz TV’nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Pelin Hürman’ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar uzun süre gündem olmuştu. İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman’ın “Donat donat donat” sözleri sosyal medyanın diline düşmüştü.

Cinci Hoca Donat Pelin Hürman'ın Son Hali Sosyal Medyayı Salladı 1 (2)

Pelin Hürman’ın Eleştirilere Yanıtı ve Son Hali

Pelin Hürman, yayınladığı YouTube videosunda kendisine gelen eleştirilere yanıt vermişti. Hürman, “İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım.” demişti.

İnci Taneleri’nin 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Azem ve Dilber Arasında Neler Oluyor? İnci Taneleri’nin 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Azem ve Dilber Arasında Neler Oluyor?

‘Sağdan Sola Donat’ sözleriyle hafızalara kazınan Pelin Hürman şimdi de son haliyle gündem oldu. Pelin Hürman’ın sosyal medya paylaşımlarında aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı. Hürman’a sosyal medyada; ‘Çok kilo almışsınız’, ‘Ne kadar değişmişsin’ gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi