Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Aras, resmi olmayan sonuçlara göre Muğla’nın ikinci Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Aras, seçim zaferini Cumhuriyet Halk Partililerle birlikte kutladı.

Yozgat'ta Bir Okulda Yırtılmış Oy Pusulaları Bulundu! Yozgat'ta Bir Okulda Yırtılmış Oy Pusulaları Bulundu!

A W174359 03 Result

Muğla'nın İkinci Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras

Resmi olmayan sonuçlara göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Ahmet Aras, 'Bodrum’dan, Dalaman’ımızdan, Köyceğiz’imizden, Datça’mızdan, Fethiye’den, Kavaklıdere’den, Marmaris’ten, Menteşe’den, Milas’tan, Ortaca’dan, Seydikemer’den, Ula’dan, Yatağan’dan gelen ve bizleri ekranları başında takip eden heyecanımıza ortak olan Muğla’mızın güzel insanları hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Muğla Cumhuriyet Halk Partisi il örgütümüzün kıymetli neferleri, değerli çalışma arkadaşlarım hepinizi şükranla ve sevgiyle kucaklıyorum. Arkamızda 100 yıllık güç, 100 yıllık birikim, 100 yıllık deneyim var. Yanımızda da umut, sevgi ve emek var. Önümüzde bağımsız ve yağmasız yarınlar var. Bu zafer hepimizindir, bu zafer tüm Muğla’mızın ortak çabasının ve emeğinin neticesidir' açıklamasını yaptı.

A W174359 04 Result

Menteşe İlçesinde İlk Kadın Belediye Başkanı: Gonca Köksal

Menteşe ilçesinde ilk kadın Belediye Başkanı olarak seçilen CHP'li Gonca Köksal da zaferini Menteşe Kurşunlu Meydanı'nda partililerle paylaştı.  Menteşe Belediye Başkan adayı Gonca Köksal, 'Bizler bu yola çıkarken bu hayali ben sizler ile birlikte kurdum. Sizin gücünüz ile sizin desteğiniz ile Başkan adayı oldum ve yine sizin gücünüz ile sizin desteğiniz ile bugün Muğla’mızın il kadın Belediye Başkanı oldum' dedi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Seçim Sonuçları 2024 Muğla Büyükşehir Belediyesi Seçim Sonuçları 2024

A W174359 06 Result

Kaynak: İHA