Antalya'da elektrik kesintisi! Finike'de 7 saat elektrik yok! Elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Antalya'da elektrik kesintisi! Finike'de 7 saat elektrik yok! Elektrik kesintisi ne zaman bitecek?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Kongre süreci 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü başlıyor. 2015’ten bu yana CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve son seçimde Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçilen Nilüfer Deveci, bu dönem aday olmayacağını açıkladı.

İlçe Kongreleri Başlıyor

CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkan Nilüfer Deveci, Akdeniz Gerçek’e yaptığı açıklamada, “İlçelerimizin istedikleri tarihlerde ilçe başkanları toplantısında yapılan görüşmeler doğrultusunda takvim belirlenecek. Muratpaşa seçimi 2 Haziran’da olacak. Önümüzdeki hafta Korkuteli, Elmalı, Kumluca kongreleri var. Tüm ilçelerimiz karar vermedi. Kongre takvimi başladı ve ilçe kongrelerinin başlangıç tarihi 20 Mayıs-23 Haziran arasında. İlçelerimiz çok renkli adaylar görecek. Demokrasi şenliği içerisinde bir kongre süreci geçireceğiz” dedi.

Yeni Adaylar Belli Oluyor

21 Aralık 2015’ten beri CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Akdeniz Gerçek’e yaptığı açıklamada aday olmayacağını belirtirken Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülen Ercan’ın İl Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olacağı kulislerde konuşuluyor. Geçtiğimiz kongrede çok az farkla seçimi tamamlayan Suzan Şimşek’in de aday olabileceği konuşuluyor. 

Kaynak: Kamer Durdu