Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı Nurettin Sönmez, ilçenin kültür merkezinde düzenlenen tanıtım toplantısında, “Birlikte üreteceğiz. Birlikte yöneteceğiz” diyerek Gündoğmuş’un hak ettiği yere geleceğini vurguladı.

Özgür Özel Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı seçildi Özgür Özel Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı seçildi

Parti Yöneticileri ve Halktan Yoğun Katılım

Tanıtım toplantısına CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Milletvekilleri Sururi Çorabatır, Aliye Coşar, Gündoğmuş İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren, Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Akseki İlçe Başkanı Mustafa Soylu, parti yöneticileri, üyeleri ve Gündoğmuş halkı katıldı.

“Tablo Tersine Çevrilecek, Gündoğmuş Hak Ettiğini Alacak”

Nurettin Sönmez, geniş kapsamlı konuşmasında projelerini aktardı ve Gündoğmuş’un gelişmişlik araştırmasında sonuncu olmasının kabul edilemez olduğunu belirtti. Sönmez, bu tabloyu tersine çevirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Sönmez Projeleriyle Geliyor

Sönmez, projelerini sıralarken, Gündoğmuş’un sorunlarını ve çözüm yollarını tartışmak için ayda bir seçilmiş mahalle muhtarları ile toplantılar yapacaklarını, üretim ve tüketim kooperatiflerini canlandıracaklarını, Gündoğmuş yerel ürünlerinin tanıtımı ve pazarlanması için diğer kooperatiflerle protokoller yapacaklarını ve daha birçok projeyi hayata geçireceklerini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi