CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal, halkla olan bağlantısını güçlendiriyor. Her gün halkı ve esnafı ziyaret ederek, onların beklentilerini dinliyor, notlar alıyor ve planlarını paylaşıyor.

Seçim Kampanyası Planlı İlerliyor

Menderes Dal, seçim kampanyasını düzenli bir şekilde yürütüyor. Yeniköy’den Bademağacı’na, Dağbeli’den Nebiler’e, Ekşili’den Düzlerçamı’na kadar 32 mahallenin tamamını ziyaret ediyor. Her gün halkla bir araya geliyor, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve notlar alıyor.

Sanayi Sitesi’ne Yoğun Ziyaret

Son 10 gün içinde Döşemealtı Sanayi Sitesi’ni iki kez ziyaret eden Menderes Dal, esnafın taleplerini dinliyor. Esnafa “Hayırlı işler” dileklerini ileten Dal, esnafın her zaman yanında olduklarını ve göreve geldiklerinde esnafa gereken her türlü desteği vereceklerini belirtiyor.

Erdoğan'dan hayat pahalılığı mesajı! Erdoğan'dan hayat pahalılığı mesajı!

Yeniköy’de Merkez Seçim Ofisi Açıldı

Döşemealtı Yeniköy’de merkez seçim ofisini açan Menderes Dal, herkesi seçim ofisine davet ediyor. Seçim ofisi açıldığı günden bu yana genç, yaşlı, kadın, erkek demeden halktan yoğun ilgi görüyor. Seçim çalışmalarına destek vermek üzere gelen gönüllüler, seçim ofisinde programlı çalışmalara katılıyor.

‘Halkımızın Samimi Desteğine Teşekkür’

Menderes Dal, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tatar ile sivil toplum örgütlerine de ziyaretlerde bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde halkın yakın ilgisinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden Dal, “Halkımız, ne istediğini gayet iyi biliyor. Halkımızın ve esnafımızın beklenti ve taleplerini yerine getireceğiz. Bunun için yola çıktık. Halkımızın samimi desteğine ve partililerimize yürekten teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi