Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son gösterisinde bir olay yaşandı. İki seyircinin taşkınlık çıkarması üzerine sinirlenen Cem Yılmaz, sahneyi terk etti.

Cem Yılmaz’ın Sahne Performansı ve Seyirci Tepkisi

Cem Yılmaz, hem kariyeri hem de özel hayatıyla son zamanlarda sıkça gündeme geliyor. Önce 4 yıl aranın ardından sevilen gösterisi CMXXIV ile gündem olan Yılmaz, ardından eski aşkı Serenay Sarıkaya’yla olan polemikleri ve meslektaşı Hasan Can Kaya’ya ile yaşadığı atışma ile magazin gündeminde zirveye oturdu.

Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz’a Yerli Muz Yanıtı! Gerçek Ortaya Çıktı Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz’a Yerli Muz Yanıtı! Gerçek Ortaya Çıktı

Cem Yılmaz’ın Gösterisinde Ne Oldu?

Ancak bu defa Cem Yılmaz, son gösterisinde yaşanan bir olayla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz gün gerçekleşen gösterisinde “Hoşgeldiniz CHP’liler” diyen Yılmaz’a seyircilerin tepki gösterdiği ve bu durum üzerine ünlü komedyenin sahneyi terk ettiği öne sürüldü.

Bu Sahillere Giriş Yasak! Cezası 387 bin TL Bu Sahillere Giriş Yasak! Cezası 387 bin TL

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Uzun Bir Aradan Sonra ‘Cmxxiv’ Adlı Yeni Tek Kişilik Stand Up Gösterisiyle Sahnelere Geri Dönüyor (4)

Gerçek Neden Ortaya Çıktı

Ancak konunun altındaki gerçek neden daha sonra ortaya çıktı. Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gelen bir seyirci, olaya açıklık getirdi. Seyirci, “Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın Cem Yılmaz’a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem bu iş şova döndü diye olay bitene kadar kulise geçti sonra da geri geldi.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi