Çekmeköy'de net 51,23 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Afyonkarahisar Sandıklı'da icradan satılık 125 m² daire Afyonkarahisar Sandıklı'da icradan satılık 125 m² daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/947 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN Özellikleri:
Taşınmazın Tapu Kaydı ve Niteliği: İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Çekmeköy Mahallesi, 296 Ada, 3 Parsel sayılı, 357,46 m² arsa miktarlı "4 KATLI BETONARME APARTMAN VE ARSASI" vasıflı ana taşınmaz üzerindeki binada kain,Bodrum Kat 2 no'lu "Daire" nitelikli ve 6000/76800 arsa paylı bağımsız bölümün borçlu adına kayıtlı 1/1 (TAM) Hissesi satılacaktır.
Ana Taşınmaz Özellikleri (İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Çekmeköy Mahallesi, 296 Ada 3 Parsel): Satışa konu taşınmazın olduğu bina yol altı 1 kat ve yol üstü 3 katlı, 12 bağımsız bölüm içermekte olup, 1067,66 m2 inşa alanlı, betonarme tarzında IIIB yapı sınıfında olduğu incelenen belgelere istinaden tespit edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre; bodrum katında 3 daire, zemin katında 3 daire, bina girişi, 1.normal katında 3 daire, 2.normal katında 3 dubleks daire bulunmaktadır. Vaziyet planına göre ve mevcutta bina girişi, zemin katından, kuzey yönünden sağlanmaktadır. Bahçe düzenlemesi tamamlanmıştır. Dış cephesi cephe boyalıdır. Ana giriş kapısı demir çerçeveli ve camlıdır. Giriş holü zemini mermer, duvarları boyalıdır. Merdivenler mozaik kaplıdır. Binada 1 adet Asansör bulunmaktadır. Binada ısınma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır.
Bağımsız Bölüm Özellikleri ( Bodrum Kat, 2 nolu Daire): Taşınmaz Daire nitelikli ve Bodrum katta yer almaktadır. Bina girişine göre sol arka cephede, sokak cephesinden Güney cephelidir.Projesine göre yasal net kullanım alanı 51,23m² net, 58 m² brüt olarak tespit edilmiştir. Projesinde ; (3 Oda, Mutfak, Hol, 1 Banyo+ Wc) bölümlerinden oluşmaktadır. (İlanın tam metni esatis.uyap.gov.tr adresinde yer almaktadır.)
Adres: Mehmet Akif Mahallesi Sultan Sokak No:15-17 D:2 Çekmeköy / İstanbul
İmar Durumu: "1/1000 ölçekli, 15.02.2010 T.T.li Sancaktepe Uygulama İmar Planı dahilinde; TAKS:0,40 KAKS:0,70, Hmax:4 Kat yapılanma şartlarında Ayrık nizam ve Konut Alanı şeklinde şifahi olarak beyan edilmiştir.
Kıymeti : 1.800.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr