Serdar Ortaç neden Ahmet Kaya'ya çatal fırlattı? Serdar Ortaç'tan Şok Açıklama Serdar Ortaç neden Ahmet Kaya'ya çatal fırlattı? Serdar Ortaç'tan Şok Açıklama

Ünlü model Cansu Taşkın, İnci Taneleri dizisiyle son dönemde gündeme gelen Yılmaz Erdoğan ile yaşadığı ilişki hakkında konuştu.

İlişki İddiaları ve Doğrulama

Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın’la ilişki yaşadığı iddiaları, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cansu Taşkın, katıldığı bir programda bu aşk haberlerini doğrulamıştı. Ancak Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki olduğunu belirtmişti.

İlişkiye Dair Görüntüler

Bu açıklamanın ardından Taşkın’ın kardeşi Elif Vurgun, ilişkilerine dair görüntüleri paylaşmıştı. Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan’ın dudak dudağa görüntüleri, magazin gündemine damga vurmuştu.

Konunun Kapanmasını İstiyorlar

Son olarak Cansu Taşkın ve kardeşi Elif Vurgun, Nişantaşı’nda görüntülendi. Taşkın, aşk haberlerine ve video ile ilgili sorulara cevap vermezken, kardeşi Elif Vurgun “Artık bu durumun konuşulmasını istemiyoruz. Konunun kapanmasını istiyoruz. O yüzden bu konu hakkında bir şey söylemeyeceğiz” dedi. Bu durum, 

Kaynak: Haber Merkezi