Şanlıurfa Haliliye'de icradan satılık 120 m² daire Şanlıurfa Haliliye'de icradan satılık 120 m² daire

Çanakkale Lapseki'de 2+1 daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2019/361 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Çanakkale İl, Lapseki İlçe, CUMHURİYET Mahalle/Köy, Kökez Mevkii, 2 Ada, 359 Parsel,kat 1 , 5 nolu Bağımsız Bölümde konut niteliğinde taşınmaz zeminde 896.33 m² yüzölçümlü ,bir blok olarak, bir zemin kat,iki normal, bir dubleks kat ve katlarda iki ön cephede iki arka cephede olmak üzere 4 daire şeklinde onaylı proje ve yapı ruhsatına göre dört katlı, inşa edilmiş apartman yapısıdır. İki yola cepheli, deniz manzaralıdır. Taşınmaz konum olarak ilçe merkezine oldukça yakın yeni yapılaşmaların olduğu sahil ve batı kordonu olarak tanımlanan bölgededir. Bitişiğinde ve civarında emsal yapılaşmalar vardır.1915 Çanakkale Köprüsüne 2 km mesafede, 150-200 mt.den deniz ve köprü görür durumdadır. 5 Nolu mesken deniz manzaralı, kuzeydoğu yönde, yol cephesinde, iki oda ,salon ,mutfak,hol,vc-banyo,iki balkon şeklindedir. Yapı betonarme karkas, asansörlü, kaloriferli doğalgaz ısınmalı olarak inşa edilmiş ve kullanılır durumdadır. Giriş çelik kapı takılı,oda kapı kasa ve kanatları Amerikan , pencereler pvc ısıcamlı, .Islak zeminler ve hol seramik oda zeminleri lamina parke kaplıdır. Dış ve iç yüzeyler alçı sıvalı, kartonpiyerli, badanalıdır. Giriş holü ve apartman merdivenleri granit mermer kaplı, asansör aktiftir. Banyo, mutfak düzenleri mevcut standart imalatlardır. Deniz cephesi balkonda barbekü vardır. Faydalı kullanım alanı 90 m² dir. Tam paylıdır.
Adresi : Çanakkale İli Lapseki İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Cad. Arda Apartmanı 2 Ada 359 Parsel 1. Kat 5 No'Lu Bağımsız Bölüm Konut Lapseki / ÇANAKKALE
Arsa Payı : 1/17
İmar Durumu :1/1000 ölçekli uygulama imar planı içinde ayrık ikiz nizam dört kat ,TAKS 0.40,KAKS 1.60 imarlı konut alanında kaldığı tespit edilmiştir.
Kıymeti : 1.800.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Beyanlar Hanesinde: 29/04/2016 Yönetim planı 11/09/2018 tarihinde KM'ne çevrilmiştir.AT 2565 sayılıkanunun 28. Maddesi gereği belirtilen alan içerisinde kalmaktadır. 06/02/2007 tarihli Bakanlar Kurulu kararına istinaden yabancı gerçek ve tüzel kişilere satılamaz ve ayni hak tesis edilemez .

Kaynak: ilan.gov.tr