Çanakkale Gökçeada'da 2+1  daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Denizli Çameli'de mahkemeden satılık 709 m² arsa Denizli Çameli'de mahkemeden satılık 709 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/1 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Çanakkale İli, Gökçeada İlçesi, Uğurlu Köyü, Köyiçi Mevkii, 102 ada 30 parsel 10 nolu bağımsız bölüm 632,70 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bahçeli nizam betonarme tarza inşa edilmiş bir bodrum kat, zemin (giriş kat) ve birinci kat (çatı aralığı dubleks) şeklinde bahçeli apartman yapısı olduğu görüldü. Parsel konum olarak köyiçi konumda, ana cadde üzerinden girilen sokağa cepheli bir yerdir. Aynı mevkiide ve civarında benzer şekilde aynı dönemde inşa edilmiş bahçeli konutlar mevcuttur. Denize 1-1,5 km mesafededir. Taşınmazın üzerindeki yapıya parselin kot aldığı imar yolundan girilmektedir. Parsel zemin yol kotunun bir kat altında olup onaylı projeye göre bodrum kat 8,9,10 ve 11 nolu bağımsız bölüm meskenler buradadır. Bodrum kat 10 bağımsız bölüm mesken arsa payı oranı 8/99 mesken niteliğindedir. Yapının ön yol cephesine giriş kat ortak merdivenden inilen arka sağ yan cephe bahçe kat bir dairedir. Daire giriş holü, iki oda, salon + açık mutfak, vc - duş, balkon şeklinde planlanıp döneminde betonarme tarzda inşa edilmiş, sobalı ısınmalı mesken olarak kullanılan bir yapıdır. Yapı 5 yıllık bir yapı olup içi saten alçı sıvalı, dış cephe dekoratif kaplama, iç kapılar ahşap, pencereler PVC doğrama, elektrik ve su tesisatı mevcuttur. Oda zeminleri ve ıslak yüzeyler seramik kaplıdır. Mutfakta möbleli dolaplar ve granit tezgah, banyoda vitrafiye takımlar ve duşakabin bulunmaktadır. Faydalı kullanım alanı 70 m2'dir. Meskenler ve bahçesi yakın zamana kadar kullanılmış vasıflı yapı görünümündedir. Yapıda genel yıpranma oranı %5 olarak belirlendi. Arka bahçe bitkileri zemin yüzey örtüsü, çiçekler kısmen bakımsız durumdadır.
Adresi : Çanakkale İli, Gökçeada İlçesi, Uğurlu Köyü, Köyiçi Mevkii, 102 ada 30 parsel 10 nolu bağımsız bölüm
Yüzölçümü : 632,65 m2
İmar Durumu: Gökçeada Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün imar plan görüntüsünde Gökçeada İlçesi Uğurlu köyü102 ada 30 parsel numaralı taşınmaz sit dışında;1/1000 Ölçekliİmar Planı içinde kalmakta olup, Emsal:0.75, Hmax:6.50, Ayrık Nizam 2(iki)kat Konut alanı lejantında bulunduğu tespit edildi.
Kıymeti : 1.166.933,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr