İlaç gibi 3 puan! Antalyaspor'un yüzü güldü İlaç gibi 3 puan! Antalyaspor'un yüzü güldü

Fenerbahçe, İspanya La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü ile prensip anlaşmasına vardı. Transferin resmiyet kazanması için İstanbul'a gelen Söyüncü, Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki ve az sayıda taraftar tarafından karşılandı.

Sarı-lacivertli kulüpten gece saatlerinde yapılan açıklamada, '2023-2024 sezonu ara transfer döneminde futbol takımımızın güçlendirilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu kapsamda milli oyuncu Çağlar Söyüncü kulübümüzle transfer görüşmelerini gerçekleştirmek üzere İstanbul'a gelecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız' ifadelerine yer verilmişti.

Çağlar Söyüncü'yü taşıyan uçak, Atatürk Havalimanı'na saat 02.30 sıralarında indi ve milli futbolcu Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki ile az sayıda taraftar tarafından karşılandı.

Havalimanı çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Çağlar Söyüncü, 'Türk halkı yıllardır arkamdaydı, ben de üstüme düşeni yaptım. Söylenecek çok bir şey yok. Burada Türkiye'deki bütün arkadaşlarımızla aramız iyi. İnşallah sonu güzel bir şampiyonlukla bitiririz' dedi.

Kaynak: Haber Merkezi