Netflix'in yerli yapımlarından biri olan ve büyük bir merakla beklenen "Kübra" dizisinin ikinci sezonu için heyecan verici bir duyuru yapıldı. Başrollerinde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un yer aldığı dizi, 6 Haziran'da izleyicilerle buluşacak.

Yayın Tarihi ve Fragman Sosyal Medyada Paylaşıldı

Netflix, Kübra'nın ikinci sezonunun yayın tarihini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Ayrıca, merakla beklenen yeni sezonun kısa bir fragmanı da paylaşıldı. Bu fragman, dizi tutkunlarının heyecanını daha da artırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs mesajı!

Yönetmenler ve Oyuncu Kadrosu

Dizinin ikinci sezonunda yönetmen koltuklarında usta isimler Yağmur Taylan ve Durul Taylan yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meric Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi deneyimli oyuncular bulunuyor.

Dizi Hakkında Netflix'ten Açıklama

Netflix'in OGM Pictures imzalı dizinin yeni sezonuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan'ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini 'Semavi' yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?"

Kaynak: Haber Merkezi