Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası'ndaki performansı ve takımın genel durumu hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, takımın Almanya'da iyi koşullarda çalıştığını ve birlikte oldukça güçlü bir bağ oluşturduklarını belirtti. Teknik direktörleri Montella'ya ve oyunculara güvendiklerini vurgulayan Büyükekşi, Çekya maçının önemine değindi ve galibiyet ya da beraberlikle son 16'ya kalmayı hedeflediklerini ifade etti.

İbrahim Burkay, Mustafa Eröğüt ve Hamit Altıntop da Görüşlerini Paylaştı

Ayrıca toplantıda, TFF yönetim kurulu üyeleri İbrahim Burkay, Mustafa Eröğüt ve Hamit Altıntop da görüşlerini dile getirdi. Burkay, milli takımın stratejik planının hayata geçirilmesi ve başarılarının sürdürülebilir hale getirilmesi için çalıştıklarını belirtirken, Eröğüt ise takımın genç yaş ortalaması ve potansiyelinden bahsederek geleceğe umutla bakılması gerektiğini vurguladı. Altıntop ise milli takımın güçlü bir uyum içinde olduğunu ve son 16 turuna yükselmek için kararlılıkla çalıştıklarını aktardı.

MSB Yunanistan Savunma Bakanı'nın Kıbrıs Türkleri ve Türk Ordusuna Yönelik Açıklamalarını Kınadı MSB Yunanistan Savunma Bakanı'nın Kıbrıs Türkleri ve Türk Ordusuna Yönelik Açıklamalarını Kınadı

Genç oyuncu Arda Güler'e de değinen Altıntop, Arda'nın futbol zekası ve kariyeri hakkında olumlu görüşlerini paylaşarak, yapılan spekülasyonlara karşı duyarlılıklarını dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi