Buse Terim'in anlaşmalı boşanma davası, İstanbul 3. Aile Mahkemesi'nde görüldü. 10 yıllık evliliği tek celsede sona eren Terim ile Volkan Bahçekapılı arasındaki boşanma süreci magazin dünyasını salladı. Buse Terim, sessizliğini bozarak konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Projesi Serenay Sarıkaya’nın Yeni Projesi

Buse Terim'in Açıklaması

Buse Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Uzlaşarak çözemeyeceğimizi anladığımız anlaşmazlıklar nedeniyle evliliğimizi bitirme kararı aldık. Evliliğimizin bize hediyesi kızlarımız, daima önceliğimiz olacak. Bu zor geçiş sürecinde ailemizin, özellikle de çocuklarımızın mahremiyetine göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz" dedi.

Buse Terim'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama!-3

Seçil Erzan Davasının Yankıları

Öte yandan, Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı'nın isimleri daha önce Seçil Erzan davasında geçmişti. Müşteki Buse Terim, vadeli hesabında bulunan 190 bin doları Seçil Erzan'a verdiğini belirtmişti. Bahçekapılı ise ifadesinde, "190 bin doları tek seferde verdim. Seçil Erzan şube müdürü olmasaydı, sokaktan geçen biri olsaydı bu parayı vermezdim. Şikayetçiyim" demişti.

Buse Terim'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama!-2Buse Terim'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama!-1

Kaynak: Haber Merkezi