Kaçak Kazı Yapan İki Kişi Kazdıkları Çukurda Zehirlenerek Hayatını Kaybetti Kaçak Kazı Yapan İki Kişi Kazdıkları Çukurda Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Otoban Görükle Bağlantı yolunda meydana gelen kazada, motosiklet başka bir aracın hafifçe çarpması sonucu kontrolden çıkarak bariyerlere saplandı. Motosiklet sürücüsü, olay yerine hızla gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgilere göre, 20 yaşındaki Eray U. yönetimindeki motosiklet, seyir halindeyken başka bir aracın çarpmasıyla kontrolünü kaybederek bariyerlere saplandı. Kaza sonrası, sürücü bariyerlere sıkıştı ve hemen yardım çağrısında bulunuldu.

Motosiklet Bariyerlere Ok Gibi Saplandı3

Olay Yerine Müdahale Edildi

Kazanın ardından olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, bariyerlere sıkışan Eray U.'yu kurtararak sağlık ekiplerine teslim etti. Genç adam, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yapılan ilk incelemelerde, kalça kemiğinde kırık tespit edildi.

Soruşturma Başlatıldı

Kazayla ilgili olarak yetkililer tarafından geniş çaplı bir tahkikat başlatıldı. Olayın detaylarının ortaya çıkarılması için çalışmalar devam ediyor.

Motosiklet Bariyerlere Ok Gibi Saplandı2

Kaynak: İHA