Bursa Yıldırım'da 496 m² arsa mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Sivas Merkez'de icradan satılık 131 m² daire Sivas Merkez'de icradan satılık 131 m² daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/30 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
Taşınmazın Özellikleri : Satışa konu Bursa İli Yıldırım İlçesi Davutkadı Mahallesi 196 Ada 14 Parsel numarasında kayıtlı bulunan ve ana taşınmaz niteliği "Üç Katlı Kargir Bina ve Arsası" olan 496,01 m2 yüzölçümündeki taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.Parsel üzerinde bulunan 3 katlı binanın tamamen yıklımış olduğu ve arsanın boş durumda olduğu keşif günü görülmüştür. Taşınmazın yakın çevresinde 4-5 katlı ve bitişik nizam ve genellikle mesken olarak kullanılan binalar bulunumaktadır. Taşınmaza özel araçlar ve taşınmaza yakın konumda olan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Her türlü belediye hizmetinden faydalanan taşınmazın bulunduğu yerde elektrik, su, telefon, doğalgaz ve kanalizasyon şebeke sisteminin tesis edildiği belirlenmiştir.
Adresi : Bursa İli Yıldırım İlçesi Davutkadı Mah. 196 Ada 14 Parsel
Yüzölçümü : 496,01 m2
İmar Durumu :Bitişik Nizam Kat 2 kat Konut Alanı"nda kalmakta iken, Ancak, Yıldırım Belediye Meclisinin 05.04.2023 tarih 129 sayılı kararı ve Bursa Büyükşehir Belediye Meclisinin 15.06.2023 tarih 845 sayılı kararı ile satışına karar verilen taşınmaz ve çevresini kapsayan bölgedeki Ruhsat İşlemleri, Plan ve Uygulaması durdurulmuştur.
Kıymeti : 2.222.125,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Dosyasına bakılabilir.

Kaynak: ilan.gov.tr