Bursa İznik'te 17.650 m² tarla mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Balıkesir Altıeylül'de mahkemeden satılık 12.861 m² tarla Balıkesir Altıeylül'de mahkemeden satılık 12.861 m² tarla

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/21 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Bursa İl, İznik Çiçekli Mahalle Çaylar mevki Mevkii, 744 Parsel, Tapu kaydında şeftalilik olarak görünen taşınmaz, Kuzey kısmında taşınmaz içerisinden geçen Çerkeşli Sulama Göletinden gelen kanaldan sulanabilir durumdadır. Kadastro yoluna cephesi olmayan taşınmaza kanalın servis yolundan ulaşım mümkündür. Güney kısmı hafif meyilli iken Kuzeye doğru gidildikçe artan bir eğime sahiptir. Taşınmazın geometrik yapısı düzensiz olup, özellikle batı kısmındaki taşınmazlardaki dikili ürünlerden taşınmaza taşmalar mevcut olduğu görülmektedir.Güney kısmında sebze tarımı yapılan takriben 2.5 dekarlık bir kısım, hemen kuzeyinde takriben 1 dekarlık genç şeftali ağaçlarının bulunduğu kısım ve Kuzey kısmında takriben 1.5 dekarlık yetişkin şeftali ağaçları bulunan kısımlar bulunmakta olup, taşınmazın diğer kısımlarında ise değişik yaş ve verim durumlarında zeytin ağaçları bulunmaktadır.,
Adresi : Çiçekli Mah. Çaylar Mevki İznik / BURSA
Yüzölçümü : 17.650 m2
İmar Durumu : -
Kıymeti : 7.060.000,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: -

Kaynak: ilan.gov.tr