Erzurum Aşkale'de Zincirleme Kaza: 2'si Ağır 10 Yaralı Erzurum Aşkale'de Zincirleme Kaza: 2'si Ağır 10 Yaralı

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Küçükbalıklı Köyü girişinde, otluk alanda başlayan örtü yangını, şiddetli rüzgarın etkisiyle hızla yayıldı. Yangın, yaklaşık 20 dönümlük bir alana yayıldı.

Yangına, yoldan geçen sürücüler, çevredeki bir tavuk firmasının çalışanları ve itfaiye ekipleri birlikte müdahale etti. Ortak çabalar sonucunda yangının önü kesilmeye çalışıldı. Ayrıca, Bursa şehir merkezinden de ekiplerin bölgeye sevk edildiği öğrenildi.

Bursa’nın Nilüfer Ilçesine Bağlı Küçükbalıklı Köyü Girişinde, Otluk Alanda Başlayan Örtü Yangını, Şiddetli Rüzgarın Etkisiyle Hızla Yayıldı. Yangın, Yaklaşık 20 Dönümlük Bir Alana Yayıldı12.3

Bursa’nın Nilüfer Ilçesine Bağlı Küçükbalıklı Köyü Girişinde, Otluk Alanda Başlayan Örtü Yangını, Şiddetli Rüzgarın Etkisiyle Hızla Yayıldı. Yangın, Yaklaşık 20 Dönümlük Bir Alana Yayıldı12.

Bursa’nın Nilüfer Ilçesine Bağlı Küçükbalıklı Köyü Girişinde, Otluk Alanda Başlayan Örtü Yangını, Şiddetli Rüzgarın Etkisiyle Hızla Yayıldı. Yangın, Yaklaşık 20 Dönümlük Bir Alana Yayıldı12.2

Kaynak: İHA