Burdur'da geçtiğimiz Mart ayında yaşanan trafik kazaları, Karayolları Genel Yönetim Sistemi (KGYS) kameraları tarafından kaydedildi. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan görüntülerde, dikkatsiz sürücülerin neden olduğu 4 ayrı kaza yer aldı. Emniyet Genel Müdürlüğü, görüntülerle birlikte, "Biraz daha dikkatli olsalardı, bu kazalar olmayabilirdi" mesajını paylaştı.

A W197206 01

Manastır Kavşağında Meydana Gelen Kazalar

Görüntülerdeki birinci kaza, Necati Bey Mahallesi Manastır kavşağında gerçekleşti. Kavşak içerisinde bekleyen bir otomobil, ani bir manevra ile sağ şeride geçerek diğer araca çarptı. İkinci kaza ise yine Manastır kavşağında yaşandı. Şehir içinden gelen bir araç, kavşağa kontrolsüz bir şekilde girerek diğer araca çarptı.

Abisinin Boğazını ve Cinsel Organını Kesen Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi Abisinin Boğazını ve Cinsel Organını Kesen Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi

A W197206 05

Diğer Kazaların Detayları

Üçüncü kaza ise Bülent Ecevit Bulvarı Vali Konağı kavşağında meydana geldi. Kontrolsüz bir şekilde kavşağa giren bir minibüs, yanından geçen araca çarparak maddi hasara neden oldu. Son kaza ise Özgür Mahallesi Gazi Caddesi üzerinde yaşandı. Motosiklet sürücüsü, park halindeki bir araca çarparak ağır yaralandı.

A W197206 06

Motosikletli Sürücü Ağır Yaralandı

Görüntülerdeki son kaza, Özgür Mahallesi Gazi Caddesi üzerinde meydana geldi. Motosiklet sürücüsü, arkadaşına ait motosiklet ile ilerlerken park halindeki bir araca çarparak refüje savruldu. Kaskı olmayan sürücü ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Ehliyetsiz olduğu belirlenen sürücüye ve araç sahibine toplamda 25 bin 954 TL para cezası uygulandı.

A W197206 08

Burdur'da hacı adayları dualarla uğurlandı Burdur'da hacı adayları dualarla uğurlandı

Kaynak: İHA