Burdur iline bağlı Çendik Köyü'nde yaşanan bir olay kanlı bir şekilde sonuçlandı. Köydeki çeşmeden su doldurma sırası nedeniyle başlayan tartışmada bir kişi ağır yaralandı.

Çeşme Sırasında Kavga Çıktı

İddialara göre, köyde su dolduran 24 yaşındaki Ahmet D. ile henüz ismi belirlenemeyen bir kişi arasında çeşme sırası yüzünden bir tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte ismi belirlenemeyen şüpheli, Ahmet D.'yi göğüs bölgesinden bıçakladı. Olay yerinden hızla uzaklaştı.

Burdur'da Su Doldurma Kavgasında Bıçaklar Konuştu! (2) Result

Bursa'da Bir Şahıs Aracın İçinden Çıkarak Superman Taklidi Yaptı! Bursa'da Bir Şahıs Aracın İçinden Çıkarak Superman Taklidi Yaptı!

Hayati Tehlikesi Bulunuyor

Arkadaşları tarafından hemen otomobille Burdur Devlet Hastanesi'ne götürülen Ahmet D., ilk müdahalesini burada aldı. Ancak, yaşadığı ciddi yaralar nedeniyle hayati tehlikesi bulunan Ahmet D., tedavi için Isparta Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Burdur'da Su Doldurma Kavgasında Bıçaklar Konuştu! (3) Result

Şüpheli Kaçtı

Olay yerinden kaçan şüpheliyi yakalamak için polis ve jandarma ekipleri harekete geçti. Kaçan kişinin bulunması için geniş çaplı bir çalışma başlatıldı.

Burdur'da motosiklet otomobile çarptı! Sürücü ehliyetsiz çıktı Burdur'da motosiklet otomobile çarptı! Sürücü ehliyetsiz çıktı

Kaynak: İHA