Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2 ay süren titiz bir çalışmanın ardından İl merkezinde faaliyet gösteren bir gazinoda konsomatris olarak çalışan kadınların fuhuşa zorlandığını ve bu kadınların iş yerine gelen müşterilere pazarlandığını tespit etti. Ayrıca, bazı müşterilere zorla senet imzalatılarak tehdit ve şantaj yapıldığı ortaya çıktı.

A W243195 06 Result

Eş Zamanlı Operasyon

Bu tespitlerin ardından, 5 Haziran günü 5 farklı adrese eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda S.K., D.D., L.Ö. ve E.A. isimli 4 şüpheli gözaltına alındı. Evlerde yapılan aramalarda şüphelilere ait çok sayıda dijital materyal, 1 adet ruhsatsız tüfek, 68 adet fişek, 2 adet muşta ve 1 adet uyuşturucu kullanımına yarayan aparat ele geçirildi.

A W243195 01 Result

Şüpheliler Adliyede

Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Burdur İl Emniyet Müdürlüğü'nün bu operasyonu, şehirdeki organize suçlara karşı yürütülen mücadelenin önemli bir parçası olarak görülüyor.

A W243195 07 Result

Samsun'da görme engelli çift kapağı açık olan rögara düştü! Samsun'da görme engelli çift kapağı açık olan rögara düştü!

Burdur'da Traktör Devrildi, 78 Yaşındaki Sürücü Hayatını Kaybetti Burdur'da Traktör Devrildi, 78 Yaşındaki Sürücü Hayatını Kaybetti

Kaynak: İHA