Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Anneler Günü’nde annesi Necla Poyraz’a yazdığı mektubu Instagram hesabından paylaştı. Mektupta annesinin mezarını dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bulduğunu belirten sanatçı, menajeri Haluk Şentürk’e ne vasiyet ettiğini de açıkladı.

Bülent Ersoy’dan Anneler Günü Mesajı

Ersoy, Instagram’da yaptığı paylaşımda, “Annemmm… Merhaba… Bugün Anneler Günü… Senin günün… Ama aslında her gün, her saat, her dakika, her saniye ve her salisem senin hayalin ve de seni anarak geçirdiğim tüm zamanlarım senin günün benim için… Telefonun hâlâ telefonumda kayıtlı duruyor.” ifadelerini kullandı.

Konyaaltı Sahili'nde Fırsat! Büfe Yeri 7 Yıllığına Kiraya Verilecek Konyaaltı Sahili'nde Fırsat! Büfe Yeri 7 Yıllığına Kiraya Verilecek

Süleyman Soylu’nun Yardımıyla Mezar Bulundu

Ersoy, mektubunda annesinin mezar yerini dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bulduğunu belirtti ve “Şimdi ne olur bana kızma ama ben o insana ömrümün son nefesime kadar nasıl duacı olmayayım anneciğim yaaa…” ifadelerini kullandı.

Haluk Şentürk’e Vasiyet

Ersoy, menajeri Haluk Şentürk’e vasiyetini de açıkladı: “Bana bak beni de sen gömeceksin, aman ha mezarım çok şık olsun, çok çok temiz olsun ve her gün kloraklarla, çamaşır suları ile yıkanıp temizlensin, çiçeklerim hep taze konsun, üzerime konan çiçekler ve hepsinden de önemlisi sürekli dualar okuttur bana en güzel sesli hocalarla.” Bu ifadelerle Ersoy, Şentürk’e vasiyetini belirtmiş oldu.

Kaynak: Haber Merkezi