Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ersan Bilgin, tüm siyasi partilerin büyükşehir belediye başkan adaylarını arayarak başarılar diledi. Bilgin, “Bu memleket bizim. Güzel Antalyamız her türlü güzelliği ve hizmeti hak ediyor” dedi.

Rakiplere Başarı Dileği

Bilgin, aynı zamanda Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak, seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu ve Ramazan ayını tebrik etti.

Yol Hipnozu tehlikesi! Bayram tatili dönüşünde sürücülere uyarı Yol Hipnozu tehlikesi! Bayram tatili dönüşünde sürücülere uyarı

Bilgin’in Açıklamaları

Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemiz insanının maddi ve manevi olarak bunaldığı bir dönemde çok önemli bir seçime gidiyoruz. 31 Mart’ta halkımız oy kullanacak. Siyasi partiler birbirinin rakibidir, düşmanı değildir. Siyaset milletimize hizmet için yapılır” dedi.

Nezaket ve Centilmenlik Vurgusu

Bilgin, Saadet Partisi olarak nezaketten, centilmenlikten ve iletişimden yana olduklarını belirtti. “İyiliklerin, güzelliklerin tesis edilmesi için gereken hassasiyeti her zaman gösterdik, göstermeye devam ediyoruz. Bu memleket bizim, güzel Antalyamız her türlü güzelliği ve hizmeti hak ediyor” dedi.

Adaylarla İletişim

Bilgin, aday arkadaşlarını aradığını ve ulaşabildikleriyle görüştüğünü belirtti. “Biz her zaman irtibat halinde olmaya, adayların projelerinin ve kendi projelerimizin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Her halükarda Antalyamız’ın kazanmasını önemsiyoruz. Ve daha yaşanabilir bir Antalya’nın ortaya çıkmasına katkıda bulunmak bizim için onur vesilesidir” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi