Mersin'in Yenişehir ilçesinde yaşanan olayda, Azra H.A. adlı kadın, erkek arkadaşı E.A. (46) tarafından otomobilde darp edildi. Kadın, polise verdiği ifadesinde dövülmediğini, nişanlısı tarafından araca binmesi için ittirildiğini belirtti.

Olay, dün gece merkez Yenişehir ilçesinde meydana geldi. Azra H.A., otomobile binerken nişanlısı olduğunu söylediği E.A. tarafından darp edilmediğini iddia etti. Genç kadın, birlikte dışarıya çıkarak alkol aldıklarını, dönüşte alkolün de etkisi ile kıskançlık sonrası nişanlısının 'bin şu arabaya' diyerek eliyle ittirdiği sırada yere düştüğünü iddia etti.

Gazipaşa'da Kurban Bayramı Öncesi Polisten Uyarı! Gazipaşa'da Kurban Bayramı Öncesi Polisten Uyarı!

A W219332 02

Şiddetin Görüntüleri Sosyal Medyada

Olay, bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde, Azra H.A. adlı kadın, otomobile bindiği sırada yanında bulunan erkek arkadaşı E.A. tarafından darp edildi. Yediği dayakla yere düşen kadın ayağa kalkıp tartışmaya başlayınca tekrar tekme - tokat dövülerek yere yığıldı. 

Polis Soruşturma Başlattı

Olayın sosyal medyada yayılmasının ardından polis, Azra H.A.'nın ifadesini aldı ve soruşturma başlattı. Kadının nişanlısı E.A. ise henüz polis tarafından bulunamadı.

Mersin'de şüphelinin verdiği adreste kadın ces*di bulundu Mersin'de şüphelinin verdiği adreste kadın ces*di bulundu

Kaynak: İHA