Gaziantep'te yaşanan olayda, eşiyle boşanma sürecinde olan bir polis memuru, konuşmak için gittiği eniştesine 6 el ateş ederek öldürdü.

Tayyip Erdoğan Yine Tasarruf Dedi Tayyip Erdoğan Yine Tasarruf Dedi

Dün akşam saatlerinde, Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Düztepe Mahallesi'nde bulunan Çamlıca konutlarında olay meydana geldi. İddialara göre, aile içinde uzun süredir devam eden anlaşmazlık ve boşanma süreci yaşayan 51 yaşındaki Yusuf Kenan Saygılı, eniştesi Doğan Saygılı ile görüşmek üzere evine gitti. Ancak konuşma yerini tartışmaya dönüştüğünde, Polis Memuru Yusuf Kenan Saygılı, silahını çıkararak 50 yaşındaki Doğan Saygılı'ya 6 el ateş etti.

İhbar Üzerine Olay Yerine Ekipler Sevk Edildi

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından Doğan Saygılı'nın hastaneye kaldırılmasını sağladı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen, 50 yaşındaki Doğan Saygılı kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Cenaze İşlemleri Devam Ediyor

Doğan Saygılı'nın cenazesi, Gaziantep Adli Tıp Kurumu morgundaki işlemlerin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edildi. Olayla ilgili olarak başlatılan inceleme ise devam ediyor.

Kaynak: İHA