Snob Magazin'in haberine göre, Ünlü oyuncu Boran Kuzum, hayranlarını sevindirecek bir haberle gündeme geldi. İşte detaylar…

Boran Kuzum Zorlu AVM’de Görüntülendi

‘Bihter’ filminde Behlül Haznedar karakterine hayat veren Boran Kuzum, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde tek başına Zorlu AVM’ye gelen Kuzum, dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu meydan katında uzun süre alışveriş yaptı ve mağazaları gezdi.

Boran Kuzum’dan Hayranlarına Sürpriz Proje Müjdesi-2

Yeni Proje Müjdesi

Yeni sezon ürünlerini de inceleyen Kuzum, “Yeni proje için çalışmalara başladık ama detay veremiyorum, her şey sürpriz” açıklamasında bulundu. Bu açıklama, hayranları arasında heyecan yarattı.

Boran Kuzum’dan Hayranlarına Sürpriz Proje Müjdesi-1

Derya Uluğ Fenerbahçe Taraftarına Galatasaray İçin Küfrettirdiği İddiasını Yanıt Verdi Derya Uluğ Fenerbahçe Taraftarına Galatasaray İçin Küfrettirdiği İddiasını Yanıt Verdi

Hayranlarıyla İletişim

Yanına gelen hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Kuzum, muhabirlerin fotoğraf isteğini de kırmayarak objektiflere poz verdi. Her zaman olduğu gibi şık ve kendine has tarzıyla beğeni toplayan Kuzum, alışverişine devam ettikten sonra AVM’den ayrıldı.

Kaynak: Haber Merkezi