İranlı Diplomat: Netanyahu Batılı Güçleri Orta Doğu'da Bir Savaşa Sürüklemeyi Hedefliyor İranlı Diplomat: Netanyahu Batılı Güçleri Orta Doğu'da Bir Savaşa Sürüklemeyi Hedefliyor

ABD Başkanı Joe Biden, Cumhuriyetçi rakibi ve önceki başkan Donald Trump'ın kendi kulübünde düzenlenen golf turnuvasını kazanmasıyla alay etti.

Trump, kendi sosyal medya platformu olan Truth Social'dan yaptığı paylaşımda, "West Palm Beach'te bu akşam ÖDÜL GECESİ için bulunmak benim için büyük onur. KULÜP ŞAMPİYONASI KUPASI & İLERİ YAŞ KULÜP ŞAMPİYONASI KUPASI'nı alacağım İKİSİNİ DE KAZANDIM" ifadelerine yer verdi. Trump, parkurun zorluğunu ve mücadelelerin heyecanını vurgularken, Biden'ın kutlamasına cevap olarak Demokratların alay ettiği bir paylaşım yaptı. Biden, Trump'ın paylaşımını alıntılayarak, "Tebrikler Donald. Büyük iş" ifadelerini kullandı.

Seçim Heyecanı

ABD'de kasım ayında yapılacak olan seçim, 2020 seçimlerinin bir rövanşı olacak; Biden ve Trump, kendi partilerinin ön seçimlerini kazanarak bir kez daha karşı karşıya gelecekler.

Kaynak: Kardelen Özdemir