Ünlü rapçi Kanye West, eşi Bianca Censori’nin babası tarafından Avustralya’ya çağrıldı. Kaynaklara göre, Bianca’nın babasının neredeyse çıplak kıyafetleri ve rapçi ile olan tartışmalı ilişkisi nedeniyle babasının öfkesiyle yüzleşmek konusunda “tereddütlü”.

Bianca Censori (1)

Babanın Talebi

Bianca’nın babası Leo, daha önce eski karısı Kim Kardashian’dan boşandıktan sadece bir ay sonra Avustralyalı tasarımcıyla Aralık 2022’de evlenen Kanye West ile yüzleşmeye istekli olduğunu belirtmişti. Bu talep, Bianca’nın annesi Alexandra’nın çocuğunu ‘kurtarmak’ amacıyla ABD’ye uçması fakat ikiliye ulaşamaması sonrasında geldi.

Bianca Censori (3)

Kanye ve Bianca’nın İş Hamleleri

Kanye ve Bianca, Oxpaha aracılığıyla, Kanye’nin son ticari marka başvurularının (albümünün çıkışında kullanılan giyim ürünleri de dahil olmak üzere) şirket adına yapılmasıyla önemli hamleler yapıyor. Yeezy moda ve müzik işleri için çok amaçlı bir birim olarak kullanacağına inanılan Batı Hollywood’daki Melrose Bulvarı’ndaki 7.416 metrekarelik ticari bina da geçen yıl Oxpaha kapsamında satın alındı.

Bianca’nın İş Anlaşmalarındaki Önemi

Bianca’ya mülk anlaşması için özel vekaletname verildi ve bu da onun iş anlaşmalarındaki önemini vurguladı. Ayrıca Kanye ile ilk bağlantı kurmadan önce uzun yıllar VZW Acquisition grubunda iş ortağı olarak listelenmişti.

Körfez Ülkelerini Vuran Şiddetli Yağışlar: Umman'da 18 Kişi Hayatını Kaybetti Körfez Ülkelerini Vuran Şiddetli Yağışlar: Umman'da 18 Kişi Hayatını Kaybetti

Bianca Censori (2)

Bianca’nın Giyim Tarzı Eleştiriliyor

Fakat çift, Bianca’nın giyim tarzı nedeniyle eleştirilerin ve magazin manşetlerinin odağından düşmüyor, sıklıkla eleştiriliyor. Bu durum, Bianca’nın babasının kıyafetlerle ilgili endişelerini ve Kanye West’ten bir açıklama talep etme nedenini daha da anlaşılır kılıyor.

Kaynak: Haber Merkezi