Yangın Söndürme Uçağı Göle Sert İniş Yaptı! Yangın Söndürme Uçağı Göle Sert İniş Yaptı!

Beyoğlu Bahriye Caddesi'nde 16.30 sıralarında yaşanan trafik kazasında, yolun karşısına geçmeye çalışan bir genç, hızla gelen 06 DZY 745 plakalı otomobilin çarpması sonucu iki aracın arasında sıkıştı ve bacağı koptu. Kaza anında çevrede bulunan vatandaşlar, hemen bir ambulans durdurdu ve yaralı genci hastaneye götürdü.

Kaza, Bahriye Caddesi'nde meydana geldi. Yolun karşısına geçmek isteyen bir gence, hızla gelen bir otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle genç, iki aracın arasında sıkıştı ve bacağı koptu. Araç sürücüsü ise kazayı hafif yaralanarak atlattı.

Gencin Bacağı Koptu

Vatandaşlar Müdahale Etti

Kaza anında çevrede bulunan vatandaşlar, hemen bir ambulans durdurdu. Ambulansın içinde başka bir hasta olmasına rağmen sağlık görevlileri, ağır yaralı genci alarak Okmeydanı'ndaki Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne götürdü.

Gencin Bacağı Koptu2

Görgü Tanığı Olayı Anlattı

Kaza sonucu bacağı kopan gence ilk müdahaleyi yapan Erdinç Elalmış, olayı şu sözlerle anlattı: "Burada boydan boya otobüsler vardı. Çocuk otobüslerin arasından çıkınca yolu göremedi ve hızla gelen bir araba çarptı. Önde de otobüs olduğu için iki araç arasında sıkıştı. Bir ses duyunca hemen koştum, çocuğun dizinden aşağısı tamamen paramparçaydı. 1 ayağı paramparça oldu. Ambulansın önüne geçip durdurdum ve 'Adamın ayağı koptu, lütfen yardımcı olun' dedim. Sağlık görevlileri hemen müdahale edip genci aldılar. Biz de yardımcı olduk. Bu arabaların burada olması yazık, 25 yaşındaki çocuğun ayağı koptu. Psikolojim bozuldu. Bunu gören herkes perişan oldu."

Gencin Bacağı Koptu3

Kaynak: İHA