Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen bir isim. Instagram’da cesur fotoğraflarını paylaşan Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde kalça dansı yaptığı anları da takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşım sonrasında zayıflığıyla eleştirilere maruz kalan Tüzünataç, gelen yorumlara yanıt verdi.

Sağlıklı Yaşam ve Eleştirilere Yanıt

Tüzünataç, yaşam tarzı hakkında, “Kendi tarzımda yaşıyorum. Böyle daha güzel ve kolay. Kendimi daha iyi hissediyorum” dedi. Zayıflığıyla ilgili eleştirilere ise “Doktorlarım var. Profesyonel bir atlet kadar sağlığım yerinde” yanıtını verdi.

Berrak Tüzünataç Çok Konuşulacak!1

İklim Tamkan Fırat Tanış’a Karşı Uzaklaştırma Kararı Aldı İklim Tamkan Fırat Tanış’a Karşı Uzaklaştırma Kararı Aldı

Hazar Ergüçlü’nün Dansına Destek

Öte yandan, Hazar Ergüçlü’nün Kanal D’de yayınlanacak olan ‘İnci Taneleri’ dizisindeki dansına da yorum yapan Tüzünataç, “Harika olmuş. Bu ara eleştiri furyası var. Hazar’a bu kadar haksızlık etmeyin. Yaptığı iş kolay değil. Bana teklif edilse, büyük bir heyecanla kabul ederdim. Hazar’ın inanılmaz bir iş çıkaracağı zaten belli, dizi yayınlanmadan viral oldu. Herkes onu konuşuyor, tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi