Erzincan Refahiye’de Trafik Kazası: 2 Ölü 2 Yaralı Erzincan Refahiye’de Trafik Kazası: 2 Ölü 2 Yaralı

Popstar Türkiye yarışmasına katılarak sesini tüm Türkiye'ye duyuran ve şarkılara kattığı yorumlarla hafızalarda yer eden Bayhan, önceki gün kameralar karşısında gerildi. Görüntü vermek istemeyince olaylar karmaşık bir hal aldı.

bayhan

ÜSTLERİNE YÜRÜDÜ

İSPARK görevlisi ile tartıştığı anlar kameralara yansıyan Bayhan, beklenmedik bir tepki verdi. Durumu kayda alan gazetecilerle karşılaşınca, yanındaki bir arkadaşını muhabirlerin yanına gönderip görüntüleri silmelerini istedi. Ancak muhabirler isteğini yerine getirmedi.

"SIKINTI YOK, HEP BERABERİZ"

Bayhan'ın gerilimi daha da arttı ve gazetecilere doğru yürümeye başladı. O sırada yoldan geçen resmi bir polis memurunun müdahalesiyle Bayhan ve arkadaşı olay yerinden uzaklaştı. Gazeteciler, Bayhan'a üzerlerine yürüdüğünü ve ardından tekrar araca bindiğini hatırlatarak durumu sordular. Bayhan ise sakin bir şekilde "Sıkıntı yok, hep beraberiz" yanıtını verdi.

ÖZÜR DİLEDİ

Akşam saatlerinde gazetecilerle bir araya gelen Bayhan, yaşananların ardından özür dileyerek "Muhabir olduklarını bilmiyordum. Aramızda yanlış anlaşılma oldu" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi