Finike Belediyesi, kent meydanı sahil tarafına inşa edilen Macera Park'ı hizmete açarak çocuklara keyifli bir karne hediyesi sundu. Parkın içinde çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği oyun alanları ve ailelerin sosyalleşebileceği oturma alanları bulunuyor. Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, yarıyıl tatili boyunca park içerisinde çocuklara karne hediyesi olarak ücretsiz balon park hizmeti sunacaklarını açıkladı.

Başkan Geyikçi'den çocuklara karne hediyesi: Macera Park açıldı

Son beş yılda yapılan 17'nci park olan Macera Park'ın içinde oyun alanları, spor aktiviteleri ve yeni oturma alanları bulunuyor. Başkan Geyikçi, bu tür yatırımların ilçenin sosyo-kültürel gelişimine önemli katkılar sağladığını ifade ederek, 'Çocuklarımız bizim ve ülkemizin geleceği. Bizler ilçemize bu yatırımları yaparken ülkemizin geleceğine de yatırım yaptığımızı hissediyoruz. Hayal kuran, mutlu olan, yüzlerindeki gülümsemeyi ve tebessümü daimi kılabileceğimiz çocuklarımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.

Adana'da kadın çiftçiye haraç tehdidi! Aracını kurşunladılar Adana'da kadın çiftçiye haraç tehdidi! Aracını kurşunladılar

Başkan Geyikçi'den çocuklara karne hediyesi: Macera Park açıldı

Macera Park'ın sadece çocuklar için değil, aileler ve gençler için de özel bir sosyal alan olduğunu vurgulayan Başkan Geyikçi, spor alanları, otobüs kafe, oturma grupları ve kamp ateşiyle çeşitli aktiviteler sunacaklarını belirtti. Geyikçi, 'Macera Park'ımız Finike'mize, çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerimize hayırlı olsun' ifade etti.

Başkan Geyikçi'den çocuklara karne hediyesi: Macera Park açıldı

Kaynak: Finike Belediyesi/Bülten