Hollywood yıldızı Sharon Stone, 21 Temmuz 2023’te vizyona giren ve dünya çapında büyük bir başarı elde eden ‘Barbiefilmi hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Stone, 1990’lı yıllarda kendisinin de bir ‘Barbie’ filmi çekmek istediğini belirtti.

‘Barbie’ Filmi: Bir Dünya Fenomeni

Margot Robbie ve Ryan Gosling’in başrolünde yer aldığı ‘Barbie’ filmi, tüm dünyada bir fenomen haline geldi. Film, yönetmen Greta Gerwig’e ‘en büyük açılış hasılatını elde eden kadın yönetmen’ ünvanını kazandırdı ve gişede 1.4 milyar dolarlık bir hasılat elde etti. ‘Barbie’, Altın Küre’de ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde birçok dalda kazandı ve Oscar’ların da güçlü adaylarından biri olacağı düşünülüyor.

Ezhel Mide Bulandırdı! Ezhel Mide Bulandırdı!

Sharon Stone’un ‘Barbie’ Açıklaması

Sharon Stone, ‘Barbie’ ile ilgili çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. 1990’lı yıllarda ‘Barbie’ filmi çekmek istediğini söyleyen 65 yaşındaki aktris, Warner Bros. stüdyo tarihinin en çok kazanan yapımının oyuncularından America Ferrara’nın Instagram hesabına yazdığı yorumda şu ifadeleri kullandı: “90’larda ‘Barbie’ filmi fikriyle geldiğimde stüdyoda bana gülmüşlerdi. Ne kadar çok yol kat ettik! Cesaretiniz ve dayanıklılığınız için teşekkürler hanımlar.”

‘Barbie’ Filmi Üzerine Başarısız Olan Diğer Ünlüler

Sharon Stone, bir ‘Barbie’ filmini hayata geçirmeye çalışan ve başarısız olan tek ünlü isim değil. Robbie ile Gerwig’den önce Anne Hathaway ile Amy Schumer’ın da bir Barbie filmi çekmek istediği ancak Mattel şirketi ile anlaşamadığı ortaya çıkmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi