Balıkesir'e bağlı Bandırma ve Erdek ilçelerinde meydana gelen olumsuz hava koşulları nedeniyle GESTAŞ A.Ş. ve Marmara RoRo tarafından planlanan deniz seferleri iptal edildi. 21 Ocak 2024 Pazar günü Narlı-Marmara ve Güney Marmara Adalar hatlarında gerçekleştirilmesi planlanan tüm seferler, şirketler tarafından yapılan açıklama doğrultusunda iptal edildi.

Antalya ve İlçeleri Elektrik Kesintisi! 28 Şubat 2024 Çarşamba Antalya ve İlçeleri Elektrik Kesintisi! 28 Şubat 2024 Çarşamba

A W124478 01

GESTAŞ A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, "21 Ocak 2024 Pazar günü Narlı-Marmara hattında, olumsuz hava şartları nedeniyle tarifemizde bulunan planlı tüm seferlerimiz iptal edilmiştir. Aynı tarih ve gün Güney Marmara Adalar (Erdek, Avşa, Marmara, Paşalimanı Adası Balıklı İskelesi, Ekinlik) hattında da, olumsuz hava şartlarından dolayı planlanan seferlerimiz iptal edilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Marmara RoRo Hangi Seferleri İptal Etti?

Marmara RoRo tarafından da yapılan duyuruda, Erdek, Bandırma, Marmara Adası, Avşa Adası ve Tekirdağ seferlerinin 21 Ocak 2024 Pazar günü için iptal edildiği belirtildi.

Kaynak: İHA