2024 İmam Maaşı Ne Kadar? Müezzinler Ne Kadar Maaş Alır? 2024 İmam Maaşı Ne Kadar? Müezzinler Ne Kadar Maaş Alır?

Antepsan Baklava, Gaziantep'te kurban bayramı öncesinde baklava fiyatlarını düşürdü. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun artan fiyatlara tepki göstermesinin ardından, Antepsan Baklava, kaliteli ürünlerinden ödün vermeden fiyat indirimine gitti. Şirket, baklava kilosunu 950 TL'den 599 TL'ye çekerek tüketicilere önemli bir fırsat sunmuş oldu.

Antepsan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Bakır, yaptığı açıklamada, ürettikleri kaliteli baklavayı daha uygun fiyata sunarak tüketicilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. Bakır, artan maliyetlerin fiyatlara yansımasıyla alım gücünün azaldığını ifade ederek, enflasyonla mücadelede şirket olarak sorumluluklarını yerine getirmek istediklerini söyledi.

Antepsan, 1988 yılında temelleri atılan ve atadan gelen fıstık çiftçiliği geleneğini günümüze taşıyan bir firma olarak biliniyor. Türkiye'nin önemli fıstık ve baklava üreticilerinden olan Antepsan, Gaziantep'in eşsiz lezzetlerini Türkiye ve dünyaya ulaştırıyor. 32 bin metrekarelik bir alana kurulu olan son teknolojiyle donatılmış fabrikalarında üretim yapan Antepsan, sektörde önde gelen firmalardan biri olarak öne çıkıyor.

Kaynak: İHA