Yerel seçimlerin sona ermesinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilk kez dün bir araya geldi. Görüşmenin akabinde bugün partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, önemli açıklamalarda bulundu.

Ferdi Tayfur Şarkılı Paylaşım Açıklaması

Partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, Ferdi Tayfur'un seslendirdiği 'Söyleten Sensin' şarkısının sosyal medyada paylaşılmasının ardından ortaya çıkan yorumlara değindi. Bahçeli, şarkının zoraki anlamlar çıkarılarak kullanıldığını belirterek, 'Sayın Ferdi Tayfur’un seslendirdiği gibi, hainsin diyorsam, söyleten sensin, işte bu mesaj Türkiye’nin ayağını kaydırmaya yeltenen kim varsa direk onlardır' şeklinde konuştu.

Korkuteli’ne değil EKDAĞ’a Başkan oldu Korkuteli’ne değil EKDAĞ’a Başkan oldu

Ferdi Tayfun - Söyleten Sensin Şarkı Sözleri

Hep köle misali zincire vurdun
Ben sana dost oldum sen düşman oldun
Sen beni kendine göre mi buldun
Hainsin diyorsam söyleten sensin

Sana söylediğim sözlere kızma
Sitem ediyorsam ettiren sensin
Senden çektiklerim yetti canıma
Zalimsin diyorsam söyleten sensin

Canımsın dedikçe kıymet bilmedin
Kazandıklarına değer vermedin
Sen belki bu kadar hiç sevilmedin
Vefasız diyorsam söyleten sensin

Sana söylediğim sözlere kızma
Sitem ediyorsam ettiren sensin
Senden çektiklerim yetti canıma
Zalimsin diyorsam söyleten sensin

Bahçeli'den Erdoğan'a Ferdi Tayfur şarkısıyla gönderme: Ben sana dost oldum Bahçeli'den Erdoğan'a Ferdi Tayfur şarkısıyla gönderme: Ben sana dost oldum

Cumhur İttifakı Tartışmalarına Yanıt

Bahçeli ayrıca, Cumhur İttifakı'na ilişkin ortaya atılan tartışmalara da değindi. Özellikle son günlerde medyada yer alan Cumhur İttifakı'nın sonlanması ve tasfiyesi iddialarına sert tepki gösteren Bahçeli, 'Bu kütük kafalı iddia sahiplerinin hepsi baltayı taşa vurmuştur. Cumhur İttifakı’nın tasfiyesine ve sonlanmasına ümit bağlayanlar size kötü bir haberim var; Cumhur İttifakı sonuna kadar vardır, var olacaktır ve ayakta kalacaktır' dedi.

Ferdi Tayfur şarkısıyla gönderme yapmıştı! Bahçeli Erdoğan ile görüşecek Ferdi Tayfur şarkısıyla gönderme yapmıştı! Bahçeli Erdoğan ile görüşecek

Kaynak: Haber Merkezi