Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı namazının ardından Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli, Kur'an-ı Kerim tilaveti sonrasında Türkeş'in kabrine kırmızı beyaz karanfil bıraktı ve bakır ibrikle su döktü. Gazetecilere yaptığı açıklamada Bahçeli, Türk milletinin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Bahçeli, 'Türk siyasetinde kargaşa ve kavga oluşturmak isteyen unsurlar, her gün yalan ve fitne üzerinden görüş beyan ediyorlar' dedi. Bahçeli, toplumun belirli kesimlerini rahatsız eden bu durumun geçim ve hayat pahalılığı gibi konularla toplumu olumsuz etkilediğini belirtti.

Erdoğan Bahçeli'nin açıklamalarına yanıt verdi Erdoğan Bahçeli'nin açıklamalarına yanıt verdi

A W229072 02 Result

Cumhur İttifakı'nın Geleceği

Bahçeli, '2028'e kadar olan süre içinde Cumhur İttifakı'nın önünde 4 önemli yıl bulunmaktadır. Yapısal reformların gerçekleşeceği, kurumsal yapının güçleneceği ve demokratik yaklaşımların daha da gelişeceği bir süreçteyiz' diye konuştu. 'Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı tutumu, Cumhur İttifakı'nın birleşenlerinin uyumlu çalışmaları ve millet için fedakarlık göstermeye hazır olmaları, Türkiye'nin önemli meselelerini çözmek için büyük bir programı hayata geçirecektir. Cumhur İttifakı devam edecektir, bizde çatlama olmaz. Kaya gibi Cumhur İttifakı'yız' şeklinde konuşan Bahçeli, uluslararası gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirtti.

A W229072 03 Result

Eski İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi'den Özgür Özel'i ziyaret Eski İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi'den Özgür Özel'i ziyaret

MHP Genel Başkanı, 'Türkiye'nin liderliğinde dünya barışını sağlamak için emperyalist güçlere karşı mücadele etmenin önemini vurguluyoruz. MHP olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu ve fedakarlığı yaparak yolumuza devam edeceğiz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazını Marmaris'te kıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazını Marmaris'te kıldı

Kaynak: İHA