SHOW TV'de yayınlanan "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisi, dün akşamki yeni bölümüyle reytinglerin zirvesine yerleşti.

Dizi, AB grubunda %14.10 izlenme oranı, %39.18 izlenme payı, ABC1 20+ grubunda %13.89 izlenme oranı, %34.71 izlenme payı, ve Total kategoride %10.59 izlenme oranı, %28.93 izlenme payı ile birinciliğini korudu.

Bahar3

Bahar Gerçekleri Öğreniyor

Yeni bölümde, Bahar'ın gerçekleri öğrenmesiyle heyecan doruğa çıktı. Dramatik sahnelerin etkili anlatımı izleyicilerden övgü toplarken, güçlü oyunculuk performanslarıyla izleyenler büyülendi. Hastanede yaşanan olaylar ve Bahar'ın intikam planları izleyicileri hem güldürdü hem de meraklandırdı.

Baharfdfcv B

25 Mayıs 2024 Günlük Burç Yorumları 25 Mayıs 2024 Günlük Burç Yorumları

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Dizi sadece reytinglerde değil, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. #Bahar etiketi, 11 saat boyunca TT listesinde yer alırken, başrol oyuncularından Demet Evgar ise 6 saat 25 dakika boyunca TT listesindeydi. Dizide hem kızdıran hem de güldüren karakter Timur, 4 saat 20 dakika TT listesinde kaldı. Dizideki diğer karakterler de sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Baharhffgvjmgf

Bahar ve Timur Arasındaki Gerilim Artıyor

10'uncu bölümde, Timur'un vakıf gecesinde Bahar'la evli olduğunu açıklaması şok etkisi yarattı. Bahar, Timur'un sevgilisi Rengin'i takip ederek gördükleri karşısında şoke oldu. Dizi boyunca yaşanan olaylar, izleyicileri ekran başına kilitlerken, Bahar'ın intikam planı diziye damgasını vurdu.

Jrfhnjdf

Dizinin Kadrosu ve Ekip

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un, senaryosunu ise Ayça Üzüm'ün yazdığı dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam ve diğer birçok başarılı isim yer alıyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

"Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisinin yeni bölümleri her salı SHOW TV'de saat 20.00'de izleyicilerle buluşuyor. Yeni bölümde Timur ve Bahar arasında yaşananlar, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi