Başarılı komedyen Yasemin Sakallıoğlu, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Bahar’a konuk oyuncu olarak katılıyor. Sakallıoğlu, dizide Hasibe karakterini canlandıracak.

Yasemin Sakallıoğlu, Bahar Dizisinde

Komik videolarıyla adını duyuran ve şöhreti yakalayan Yasemin Sakallıoğlu, gösterilerine ara vermeden devam ederken, Bahar dizisine konuk olarak hayranlarına sürpriz yaptı.

Güldür Güldür Show’da Yeni Sezon Sürprizi! Güldür Güldür Show’a Kimler Geliyor? Güldür Güldür Show’da Yeni Sezon Sürprizi! Güldür Güldür Show’a Kimler Geliyor?

Muhtar Hasibe Rolüyle Ekranlarda

Herkesi güldüren şivesi ve esprileriyle tanınan Yasemin Sakallıoğlu, Show TV’nin iddialı dizisinde Muhtar Hasibe rolünü oynayacak. Komedyenin yer aldığı fragman da yayınlandı. Güldüren sahnelerin yaşandığı dizi, yarın akşam izleyiciyle buluşacak.

Bahar, Boşanma Kararı Alıyor

Öte yandan, başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya ve Hatice Aslan’ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında, aldatıldığını öğrenen Bahar’ın boşanma kararı alırken, Timur’un barışmak için mücadele ettiği görülüyor. Terk edilen Rengin ise, Parla’nın babasının Timur olduğunu Bahar’a söylemeye hazırlanıyor. Her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen dizinin, haziranın ikinci haftasında sezon finali yapması planlanıyor.

Komedyen Yasemin Sakallioglu Bahar Dizisine 17275526 3505 M

Kaynak: Haber Merkezi