Martı Tag Kurucusu Oğuz Alper Öktem: İBB Paylaşımlı Yolcu Yönetmeliği Çıkarmaya Yetkisi Var Martı Tag Kurucusu Oğuz Alper Öktem: İBB Paylaşımlı Yolcu Yönetmeliği Çıkarmaya Yetkisi Var

Reyting rekortmeni dizi "Bahar"ın yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? Bahar Yeni Bölüm Ne Zaman? Bahar bu akşam var mı?

Bahar Dizisi ve Oyuncu Kadrosu

Ayça Üzüm’ün senaryosunu kaleme aldığı “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”, büyük hayallerle tıp okuyan, sonrasında hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar’ın (Demet Evgar) ani bir hastalıkla değişen hayatına ve dönüşümüne odaklanıyor. Dizi, her perşembe akşamı izleyicilerle buluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Bahar Dizisi Konusu

Dizi, hepimiz kadar yenilmiş ama hepimizden daha cesur karakterleri bir araya getiriyor. Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan “kusursuz” görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Yeni Bölüm Ne Zaman? Sezon Finali Tarihi Belli Oldu Mu?

Reyting rekortmeni dizi "Bahar"ın yeni bölümü yetişmediği için bu akşam tekrar bölüm ekrana gelecek. Yeni bölüm ise 14 Mayıs akşamı seyirciyle buluşacak.

Bahar Bugün Yayınlanacak?

Bahar Bugün Yayınlanmayacak.

Bahar Yeni Bölüm Ne Zaman? 

Bahar'ın Yeni Bölümü 14 Mayıs'ta ekranlarda.

Bahar Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bahar'ın Ne Zaman Sezon Finali Yapacağını Öğrenmek İçin Tıklayın.

Kaynak: Kamer Durdu