Show TV'nin popüler dizisi "Bahar", 14. bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Demet Evgar'ın başrolde olduğu dizi, genç bir kadının yaşam mücadelesini etkileyici bir şekilde anlatıyor. İzleyiciler şimdi 15. bölüm fragmanını merak ediyor.  Peki Bahar'ın son Fragmanı Yayınlandı mı?

Bahar Dizisi Oyuncuları

"Bahar" dizisinin başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak gibi tanınmış isimler yer alıyor. Ayrıca; Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan da dizinin dikkat çeken oyuncuları arasında.

Bahar Dizisi 14. Bölümde Neler Oldu?

Show TV'de Salı akşamları yayınlanan "Bahar" dizisi, tıp fakültesinden mezun olmasına rağmen ev hanımlığına yönelen bir kadının hayatını konu alıyor. Dizinin başrolünde ise Demet Evgar bulunuyor.

Galeri 906X510

Zehra Güneş’in Aile Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Zehra Güneş’in Aile Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı

Son bölümdeki gelişmeler oldukça heyecan vericiydi. Timur, hem Rengin'in hem de Çağla'nın baskısıyla zor anlar yaşar. Bahar, kararlı bir şekilde bir avukatla görüşmek ister ve Çağla'nın yardımıyla avukat Ayhan'la tanışır.

Seren, yangın görüntülerini incelerken beklenmedik bir şeye şahit olur. Nevra'nın ameliyat sonrası düzenlediği partide ise Bahar, herkesi şaşırtan bir konuşma yapar.

Bahar 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Salı akşamı izleyici ile buluşan "Bahar" dizisinin 14. bölümü büyük beğeni topladı. Şimdi izleyiciler, dizinin 15. bölüm fragmanını merakla bekliyor. Ancak, henüz Bahar dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Kaynak: Haber Merkezi