Mehmet Ali Erbil Turnike yarışmasından ne kadar kazanıyor? Mehmet Ali Erbil Turnike yarışmasından ne kadar kazanıyor?

Bahar Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde Demet EvgarBuğra GülsoyMehmet Yılmaz Ak gibi isimler yer alıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar…

Bahar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bahar dizisinin oyuncuları arasında; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan yer alıyor.

Bahar Dizisinin 13. Bölümünde Neler Oldu?

Bahar, çocuklarının geleceği, Nevra’nın hastalığı, Timur’un baskısı ve kendi istekleri arasında sıkışmış hissetmektedir. Evren ve Bahar, hastaneye bırakılan Leyla’yla ilgilenirken Bahar, Leyla’ya kimin zarar verdiğini bulmaya kararlıdır. Umay’ın okulundaki ebeveynlerin gösterisine Timur ve Bahar “Romeo ve Juliet” oyunuyla katılır. Çağla çok büyük bir sır öğrenir! Evren ve Bahar arasındaki ilişki derinleşirken bir yandan Dora, Evren’e ilgi göstermektedir. Hastanede çıkan yangın Bahar’ı çok riskli bir duruma sokar ve hem Evren hem de Timur, Bahar’ı kurtarmak için kendilerini riske atar.

Bahar Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bahar dizisinin yeni bölümü 28 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’da yayınlanacak. Bu bölümde, Evren’in Bahar’a hissettiklerini ifade etmesi bekleniyor. 

Kaynak: Haber Merkezi