Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, yeniden başkanlık için aday olduğunu açıkladı. Yıldırım, TRT Spor ve diğer medya kuruluşlarına yaptığı açıklamalarda, "Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim" dedi. Geçmiş hataları analiz ederek adaylık sürecini başlatacağını belirtti ve "Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha da artıracak bir organizasyona gireceğiz" şeklinde konuştu.

Yıldırım'ın açıklamaları şu şekilde:

"Fenerbahçe'nin daha büyük hocalar ve takımlarla mücadele etmesi gerekiyor. Mourinho'ya 'Fenerbahçe'nin sana ve senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var' dedim. Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim. Umarım kazanırız, kendisini de getiririm."

"Aday olmamın nedeni, 6 yıl boyunca dışarıda kalışımız ve Fenerbahçe'yi izlememiz. Bu süre zarfında yaptığımız hataları analiz ederek adaylık sürecini başlatıyoruz. Kimseyle kavga etmeyeceğiz ancak Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha da artıracak bir organizasyona dahil olacağız."

Geçmişten Günümüze

1998-2018 yılları arasında Fenerbahçe başkanlığını yapan Yıldırım, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Çarşamba veya perşembe günü basın toplantısı düzenleyeceğiz ve burada Fenerbahçe başkanlığına aday olduğumu açıklayacağım" dedi.

Bu Sahillere Giriş Yasak! Cezası 387 bin TL Bu Sahillere Giriş Yasak! Cezası 387 bin TL

Fenerbahçe başkanlık seçimi, haziran ayında gerçekleştirilecek.

Kaynak: Haber Merkezi