Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çaybaşı Mahallesi’nde düzenlenen iftarda bir konuşma yaptı. Başkan Uysal, “Bütün ayrışmaları aşmaya muktediriz, kudretimiz var, maneviyatımız var, gücümüz var” dedi.

Meteoroloji Uzmanı uyardı! Sıcaklıklara karşı nasıl tedbir almalıyız? Meteoroloji Uzmanı uyardı! Sıcaklıklara karşı nasıl tedbir almalıyız?

Çaybaşı Mahallesi’nde Düzenlenen İftar

Muratpaşa Belediyesi’nin Çaybaşı Mahallesi’nde düzenlediği iftara Başkan Uysal ve eşi Ümran Uysal katıldı. İftarda CHP’li yöneticilerin yanı sıra Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanı Faruk Pala, Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Muhammet Acar, Milli Yol Partisi Antalya İl Başkanı İbrahim Özkan da yer aldı. Ayrıca, Batı Akdeniz Çölyak Derneği, Antalya Kemer Fenerbahçeliler Derneği ve Muratpaşa Belediyesi’nin spor okullarında yetiştirdiği güreşçiler de iftara katıldı.

Başkan Uysal’ın Konuşması

İftarın ardından Başkan Uysal, Çaybaşı’ndaki mahalle sakinlerine teşekkür ederek konuşmasına başladı. Başkan Uysal, kutuplaşmayı aşan bir düzen kurduklarını ve insanların Muratpaşa’da hak ettiği değeri gördüğünü belirtti. Başkan Uysal, “Türkiye’ye örnek olmaya, birliğimizi beraberliğimizi her gün daha da büyütmeye ve geliştirmeye, siyasetin ve farklı nedenlerin yol açtığı ayrışmaları aşmaya muktediriz, kudretimiz var, maneviyatımız var, gücümüz var” dedi.

Glütensiz Yemek İkramı

Muratpaşa Belediyesi, iftara katılan çölyak hastaları için aşevinde hazırlanan glütensiz yemekleri ikram etti.

Kaynak: Haber Merkezi